Regulamin TyperEkstraklasy.com
Regulamin konkursu TyperEkstraklasy.com 2015/16
Organizatorzy: Expekt i TyperEkstraklasy.com

Aby wziąć udział zarejstruj się na stronie Expekt - tutaj

Aby otrzymać nagrodę trzeba mieć aktywne konto (przynajmniej 1 depozyt na kwotę min. 20PLN)

1. Aby wziąć udział w konkursie należy założyć konto na stronie TyperEkstraklasy.com: tutaj

2. Należy posiadać konto u bukmachera internetowego Expekt i dokonać chociaż jednego depozytu. Jeżeli nie masz jeszcze konta w Expekt to należy założyć je bezpłatnie z linku prowadzącego do Expekt ze strony TyperEkstraklasy.com:
Zarejestruj się w Expekt z tego linku, aby brać udział w konkursie

3. Konkurs trwa od 13 lutego 2016 do końca sezonu.

4. W każdej rundzie będziesz typować jak u prawdziwego bukmachera.

Przedstawiamy ofertę kursową na wszystkie mecze Ekstraklasy, a Ty wybierasz jakie opcje i co chcesz typować, aby jak najbardziej pomnożyć swój początkowy budżet. Jeżeli Twoje wirtualne kupony będą się sprawdzać i będziesz wygrywać z innymi graczami to wygrasz prawdziwe pieniądze u bukmachera Expekt.

5. Każdy użytkownik po rejestracji raz w tygodniu (wtorek o północy) otrzymuje darmowe środki (111j) na tworzenie wirtualnych kuponów. W każdej kolejce wszyscy użytkownicy rozpoczynają rozgrywkę z tym samym kontem tj. 111j. Wygrane z poprzednich kolejek są zerowane.

6. Sponsorem nagród jest Expekt. Ze względu, że nagrody sponsoruje Expekt w celu otrzymania nagrody i oddawania typów należy posiadać własne konto gracza. Osoby nie posiadające kont w Expekt muszą zarejestrować się w Expekt z odpowiednich linków kierujących na stronę z serwisu TyperEkstraklasy.com (Zarejestruj konto z tego linku).

7. W konkursie nie można zakładać kilku kont. Jeden gracz może posiadać jedno konto konkursowe. Osoby, które będą chciały oszukiwać i zakładać kilka kont będą blokowane, a w przypadku zajęcia zwycięskiego miejsca dyskwalifikowane i w konsekwencji nie otrzymają żadnych nagród!

8. Użytkownicy nagradzani są co tydzień, ale nagrody będą dopisywane do konta u sponsora raz w miesiącu:
9. Nagrody w konkursie - sponsorem nagród jest Expekt

Nagrody po zakończeniu każdej kolejki rozgrywek (raz w tygodniu).
1. miejsce: 150 PLN
2. miejsce: 100 PLN
3. miejsce: 50 PLN
4. miejsce: 45 PLN
5. miejsce: 40 PLN
6. miejsce: 35 PLN
7. miejsce: 30 PLN
8. miejsce: 25 PLN
9. miejsce: 15 PLN
10. miejsce: 10 PLN
Nagrody zostaną przyznane na konta Expekt

a. Nagrody przekazywane są jednorazowo i organizatorzy mają miesiąc czasu na przekazanie nagród który liczony jest od czasu uzyskania niebędnych informacji od graczy/zwycięzców. W przypadku niewyjaśnionych sytuacji, trudnościami technicznymi okres ten może zostać wydłużony, ale nagrody z pewnością będą wypłacane i przekazywane.

10. W przypadku pytań, ewentualnych błędów, sugestii i innych kwestiach związanych z konkursem prosimy pisać maila:
Adres maila: konkursy[małpa]bukmacherzy.com

W razie pytań można także pisać na forum w odpowiednim temacie pod adresem :
http://www.typujemy.pl/viewforum.php?f=263

11. Regulamin może zostać zmieniony w każdym momencie trwania ligi, dlatego też użytkownik przed typowaniem poszczególnych kolejek powinien zapoznać się z regulaminem obowiązującym w danym momencie.

12. Konkurs ma charakter rozrywkowy i informacyjny. Każdy gracz dobrowolnie bierze w nim udział i na własną odpowiedzialność. Korzystanie z typów w konkursie, zawieranie zakładów z wykorzystywaniem typów przedstawianych na stronie każdy bierze na własną odpowiedzialność. Konkurs pełni rolę rozrywkową i informacyjną na temat danych zdarzeń sportowych. Każdy gracz rejestrując się do firm bukmacherskich robi to na własną odpowiedzialność i zgadza się z regulaminami danych firm. Nie ponosimy odpowiedzialności za prezentowane kursy w podserwisie, opisy bukmacherów i inne informacje sportowo-bukmacherskie.

13. W konkursie mogą brać udział wyłącznie pełnoletnie osoby.

14. Każdy gracz zgadza się na otrzymywanie wiadomości w formie newslettera związanego z konkursem i Ekstraklasą z którego można się wypisać klikając w link dezaktywujący otrzymywanie mailingu.

15. W przypadku zdarzeń nie opisanych w regulaminie i kwestii spornych decydujący głos mają Organizatorzy konkursu.

16. Aby nagroda została przyznana użytkownik powinien mieć aktywne konto czyli wpłacony depozyt min 20PLN.

17. Użytkownicy w każdym miesiącu rozpoczynają rywalizację z tym samym stanem konta tj. 111j